Янукович запевнив, що завжди говорить людям правду

Віктор Янукович вважає проведення реформ в Україні "необхідним лікуванням", навіть якщо для цього доведеться зробити боляче.

Президент України Віктор Янукович запевнив, що його принцип – говорити людям правду, і він йому ніколи не зраджував.

"Я ніколи не піду на те, щоб брехати людям. Я завжди їм говорю правду. Це мій принцип, якому я ніколи не зраджував. Воля людей, якій я завжди підкорююсь, є одним із моїх незмінних принципів", - сказав Янукович в інтерв'ю словацькій газеті "Правда".

Він в черговий раз наголосив, що необхідність проведення масштабних реформ в Україні обумовлена тим, що "країна була хвора".

"Необхідне було лікування. У мене не було вибору. Мені довелося лікувати ефективно, і отже, тільки хірургічним методом. Він неприємний і супроводжується болем. Але, з іншого боку, – це ефективна процедура", - пояснив президент.

"Якщо організм виживає і живе нормальним життям, має можливість поміркувати, що було б краще - йти і повільно вмирати, або тільки один раз подолати біль, а потім жити нормально. Мета започаткованих реформ – розвиток сучасної європейської демократичної країни, яка також стане високорозвиненою і конкурентоспроможною", - констатував він.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков розповів, що Янукович готовий пожертвувати любов'ю народу заради проведення реформ і порівняв його з польським політиком-реформатором Лешеком Бальцеровичем, якому "всі дякують, а раніше ним лякали дітей".

Читайте також:

Янукович розповів, що його попереднє життя завжди було боротьбою

На ремонт дачі Януковича витратять більше, ніж на боротьбу з діабетом

Колесніков: Януковичем можна лякати дітей чиновників

Янукович пообіцяв зниження податків до 1914 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: