Янукович запевнив Європу, що Україна прагне в ЄС

За словами президента, вже сьогодні можна говорити про укладення Угоди про асоціацію з ЄС та підготовку до започаткування безвізового режиму.

Президент Віктор Янукович підтверджує, що метою України є набуття членства в Євросоюзі. Про це Янукович заявив під час виступу у Французькому інституті міжнародних відносин у Парижі.

"Наполягав і наполягаю - Україна ніколи не відступиться ні від політики європейської інтеграції, ні від амбіцій стати членом Євросоюзу", - сказав Янукович.

"Ми не прагнемо всього і зразу, але вже сьогодні можемо говорити про укладення Угоди про асоціацію та підготовку до започаткування безвізового режиму", - повідомив Янукович.

"Ми готові виконувати домашнє завдання в тому ж обсязі, як і інші східноєвропейські та балканські країни (що набули безвізового режиму з ЄС)", - сказав президент

За його словами, програма Євросоюзу "Східне партнерство" не відповідає всьому потенціалу стосунків.

"Це відповідь локальна, але не глобальна, тактична, але не стратегічна. Україна вправі очікувати більшого від ЄС, а ЄС - від України", - сказав Янукович.

"На наших очах Індія, Китай долають марафонський забіг у ритмі стометрівки, тоді як Європа все ще чекає на друге дихання. (...) Друге дихання Європи - це в тому числі Україна, Росія та інші держави пострадянського простору. Бо з їх колосальним природним і промисловим ресурсом Європа буде справді єдиною та більш конкурентноспроможною", - сказав Янукович.

Нагадаємо, днями глава комітету закордонних справ Європарламенту Елмар Брок висловив сумнів в реальності намірів української влади добитися членства країни в Європейському союзі.

У вересні президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу та президент України Віктор Янукович домовилися перенести підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом з 2010 на 2011 рік.

 

Читайте також:

ВР відмовилась ініціювати вступ України в Євросоюз

США розкритикували Януковича за повернення до часів Кучми

Європа більше не вірить, що Україна хоче вступити в ЄС

Європа знову закликала Януковича до чесності

ВідеоЯнукович запевнив Європу, що Україна прагне в ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: