Янукович запланував візит за океан

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко в українському телеефірі прокоментував питання Бандери, визнання Абхазії і Осетії та розповів про найближчу закордонну поїздку Януковича.

У квітні президент України Віктор Янукович відвідає з візитом США.

Про це заявив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко в ефірі одного з українських телеканалів.

"Найближчий (візит Януковича до США) ми плануємо в квітні. Але, напевно, це буде не останній візит", - зазначив він.

"І головне у візиті не в часі, а в його змісті. Ми працюємо над тим, щоб це був продуктивний, серйозний, довгограючий візит", - заявив Грищенко.

Крім того, відповідаючи на питання, чи визнає Україна незалежність Абхазії і Південної Осетії, міністр сказав: "Я не розумію, про що питання...Я не розумію, як можна це питання розглядати в контексті українських інтересів".

Коментуючи резолюцію Європарламенту щодо присвоєння звання Героя України Степану Бандері, Грищенко підкреслив: "Це тема, яка не стільки повинна обговорюватися кимсь поза Україною. Це тема для українських політиків, і вони повинні це вирішити".

Також глава МЗС заявив про можливість скорочення дипломатичних представництв України за кордоном: "Скорочення, напевно, буде. Але, по можливості, ми спробуємо інфраструктуру зберегти".

Крім того, Грищенко підкреслив: "Україна ніколи не дозволить, де б вона не була, в які б організації не входила, щоб ця структура, до якої вона входить, використовувалася проти Росії".

Читайте також:

Грищенко розповів, яка людина стане послом України в Росії

Грищенко поїде в Москву "складати план"

Росія та США пообіцяли захищати Україну

Росія готова підписати угоду про роззброєння зі США у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: