Янукович заплутався у слові "вувузела"

Президент Віктор Янукович на зустрічі з президентом Європейської ради Херманом ван Ромпеєм не зміг правильно прочитати назву африканської дудки вувузела.

Президент Віктор Янукович допустився чергової помилки під час прес-конференції з главою Ради ЄС Херманом ван Ромпеєм.

Під час вступного слова Янукович вдався до аналогій, однак не зміг правильно прочитати назву африканського музичного інструменту - вувузела. Це сталося, коли Янукович спробував порівняти політику євроінтеграції за попереднього президента та чинного.

"Висловлюючись футбольною термінологією, яка сьогодні актуальна, скажу, що до останнього часу в Україні занадто захоплювались дудінням у вузель, а не якістю самої гри", - заявив Янукович.

Але нова команда, за його словами, робитиме інакше: "Ми відійшли від зайвої риторики і зосередимося на досягненні результату там, де це можливо".

Нагадаємо, що 9 липня президенту Віктору Януковичу виповнилося 60 років. Впродовж дня він приймав привітання від своїх колег, соратників, і навіть політичних опонентів. Його привітав і президент ЄС, який запросив Януковича у клуб "кому за 60".

"Мені було надзвичайно приємно особисто привітати президента з цим святом. Мені самому вже 62. Тому я сказав Януковичу: ласкаво просимо у наш клуб. Янукович при цьому широко посміхався", - розповів Ромпей.

Читайте також:

Привітання Віктору Януковичу від читачів сайту ТСН

Президент ЄС запросив Януковича у клуб "кому за 60"

Янукович приніс на нараду кокаїн, який купив в інтернеті

Новий конфуз у Януковича: титул президента написали з помилкою (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: