Янукович запропонував ЧФ РФ українські бази

Янукович заявив, що українська база, яка знаходиться в акваторії стоянки ЧФ РФ, може обслуговувати і російські кораблі.

Україна готова надати свої бази для ремонту і обслуговування кораблів Чорноморського флоту Російської Федерації. Про заявив президент Віктор Янукович після зустрічі зі своїм російським колегою Дмитром Мєдвєдєвим.

"Чорноморський флот потребує ремонту, обслуговування", - сказав він на першому україно-російському форумі в Геленджику (Краснодарський край, РФ) в понеділок, додавши, що це питання він обговорив з Мєдвєдєвим.

Янукович підкреслив, що українська база, яка знаходиться в акваторії стоянки ЧФ РФ, може обслуговувати спільно і українські і російські кораблі. "Хочемо почути конкретні пропозиції", - наголосив український президент.

Крім того, Янукович пропонує розширити формат міжрегіональної українсько-російської співпраці. "Я вважаю, що необхідно розширити формат взаємодії регіонів за рахунок активнішої участі в ньому не лише прикордонних регіонів України і Росії, але й інших регіонів, що досягли високого рівня економічного співробітництва або взаємодії", - сказав український президент.

В якості прикладу такої співпраці Янукович назвав форум представників органів влади і бізнесу України і Росії, що пройшов 26-28 вересня в Єкатеринбурзі.

За його словами, досвід європейських країн також підтверджує перспективність міжрегіональної співпраці. "Взаємодія у рамках єврорегіонів - це звичайна практика", - підкреслив Янукович.

Він нагадав, що між двома країнами успішно працюють три єврорегіони - "Дніпро", "Слобожанщина", "Ярославна", і створюються два нові єврорегіони - "Донбас", "Азов".

Нагадаємо, українсько-російський міжрегіональний економічний форум організований на виконання домовленостей, досягнутих президентами України та РФ під час зустрічі 21 квітня 2010 року в Харкові, а також третього засідання українсько-російської міждержавної комісії.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв зустрілись віч-на-віч

Янукович поїде до Мєдвєдєва поглиблювати українсько-російські зв'язки

Янукович і Мєдвєдєв зустрінуться на курорті

ВідеоЯнукович запропонував ЧФ РФ українські бази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: