Янукович запропонував навчити Лукашенка європейським стандартам

Янукович підкреслив, що європейська інтеграція відповідає інтересам як України, так і Білорусі.

На шляху інтеграції у європейське співтовариство Україна дещо просунулася вперед, і Білорусі може бути корисним її досвід щодо запровадження в країні європейських стандартів.

Про це 29 квітня президент Віктор Янукович заявив під час зустрічі в Мінську з білоруським колегою Олександром Лукашенком.

Янукович виразив упевненість, що Білорусь в недалекому майбутньому стане членом Ради Європи. "Принаймні, я упевнений, що найближчим часом вашій країні буде повернено статус спеціально запрошеної", - зазначив український лідер.

"Я знаю, що ви багато зробили, щоб наблизити білоруське законодавство до європейських стандартів. Білорусь послідовно йде цим шляхом", - додав він.

Янукович підкреслив, що європейська інтеграція відповідає інтересам як України, так і Білорусі. "Ми є європейськими країнами, і відкриття європейських ринків у наших інтересах, це дуже потрібно нашим економікам", - сказав глава держави.

Він відзначив, що в процесі зближення з європейськими структурами Україна дещо просунулася вперед порівняно з Білоруссю. "І в зв'язку з цим Білорусі може бути цікавий український досвід адаптації законодавства до європейських стандартів", - упевнений президент.

Український лідер також додав, що інтересам народів відповідає розвиток держав на основі пошани прав людини і демократичних свобод. "Наші країни йдуть по цьому шляху і дуже важливо, щоб це відчували люди", - сказав Янукович.

Читайте також:

Білорусь ратифікувала договір з Україною про держкордон

Білоруси підривають продовольчий ринок України

Білорусь запропонувала створити єдиний підручник історії країн СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: