Янукович запропонував Раді пустити в Україну іноземних військових

Президент запропонував ВР допустити іноземні підрозділі збройних сил на територію України для участі у військових навчаннях, зокрема і "Сі бриз", що були зірвані минулого року.

Президент Віктор Янукович запропонував Верховній раді допустити підрозділи збройних сил інших держав на територію України для проведення багатонаціональних навчань у 2010 році.

Про це сказано у відповідному проекті закону, зареєстрованому в Раді 12 травня.

Зокрема законопроектом "Про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2010 році для участі в багатонаціональних військових навчаннях" запропоновано допустити збройні сили інших держав на територію України для участі в україно-польсько-канадсько-литовських навчаннях "Кленова Арка-2010", багатонаціональних навчаннях "Бар'єр-2010" і "Світла Лавина-2010".

Крім цього, законопроектом запропоновано допустити іноземні ЗС на територію України для участі в україно-словацьких навчаннях "Слов'яни за мир-2010", україно-румунських і україно-білоруських навчаннях, багатонаціональних - "Козацький степ-2010", україно-американських - "Сі Бриз-2010" і "Репід Трайдент-2010".

Як повідомлялося, 12 травня Одеська обласна рада просила Раду не голосувати за дозвіл допуску іноземних військових для навчань "Сі бриз" в 2010 році.

Раніше Верховна рада Криму попросила ВР і Януковича скасувати проведення військових навчань "Сі бриз-2010" у Криму.

У свою чергу, США сподіваються на планове проведення навчань "Сі бриз" в Україні в 2010 році.

Нагадаємо, у 2009 році навчання НАТО в Криму були зірвані: Верховна рада відмовилася дозволити допуск іноземних військових контингентів на територію України, а потім неодноразово відмовлялася повернутися до розгляду цього питання. Тоді представники США висловили засмучення подібним рішенням українського парламенту.

Читайте також:

У Севастополь з дружнім візитом прибув фрегат НАТО

Українським морякам дісталася роль терористів на міжнародних навчаннях

Російське ТБ оголосило про напад НАТО та України на Білорусь

Через вибух на полігоні ЧФ Росії у Севастополі загинув чоловік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: