Янукович запропонував українським блогерам зустрітися і не ходити на допити в СБУ

Президент розповів блогерам, що повідомлення про їхню акцію "Хочу на допит в СБУ" викликало в нього гірку усмішку, бо на допити їм потрапляти не слід.

Президент Віктор Янукович готовий зустрітися з українськими блогерами та вважає, що їм не слід поспішати на допити в СБУ.

Про це йдеться у його відповіді блогерам на акцію "Хочу на допит в СБУ" після інциденту з їхнім колегою Олегом Шинкаренком.

"Згоден з вами в тому, що викликати на допит блогера - це останнє, чим повинна займатися СБУ. Думаю, у Служби Безпеки є інші важливі проблеми", - вважає Янукович.

Він зазначив, що задоволений робою СБУ, яка "ламає корупцію", та бореться з наркоманією. "Але трапляються і такі перегини як, наприклад, історія з блогером. Думаю, що наша з вами позиція із цього приводу допоможе керівництву СБУ відкоригувати стиль своєї роботи", - зазначив Янукович.

Президент додав, що радий тому, що "в країні є такі активні і сміливі хлопці, які дуже швидко реагують на помилки влади". "Я завжди говорив - погана не та влада, яка помиляється (не помиляється, як відомо, той, хто нічого не робить). Погана та влада, яка не виправляє своїх помилок, не реагує на сигнали суспільства", - написав він.

При цьому Янукович назвав акцію блогерів "Хочу на допит в СБУ" недоречною.

"Буду відвертий - ваші приколи щодо "викличте мене на допит в СБУ" викликали у мене гірку усмішку. От куди вам не слід прагнути потрапити, хлопці, так це на допити", - впевнений Янукович.

"Ви молоді, талановиті, стильні. Вам треба цікавою справою займатися. Чи є у вас така справа? Чи знайшли ви себе в житті, в своїй професії - ось про це я хотів би з вами поговорити - і допомогти, якщо потрібно", - додав Янукович.

"Отже я простягаю вам руку - давайте зустрінемося. Віктор Янукович", - йдеться у листі.

Нагадаємо, українські блогери розпочали акцію "Хочу на допит в СБУ" у відповідь на допит блогера Олега Шинкаренка слідчим прокуратури.

Нагадаємо, Шинкаренка 29 липня викликали до СБУ на співбесіду щодо записів у його ЖЖ.

У своєму блозі Шинкаренко останнім часом писав пости про приїзд патріарха Кирила, про Геннадія Кернеса, Януковича та інше. Особливо зневажливо він ставився у записах до президента.

Служба безпеки України 30 липня взяла письмове свідчення з українського блогера і журналіста про те, що він більше не буде критикувати у різкій формі владу.

Тим часом, СБУ заперечує факт Інтернет-цензури і заявляє про те, що допит Шинкаренка був проведений в рамках роботи з попередження злочинів за статтею 346 Кримінального кодексу – "Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча".

Пізніше Шинкаренко заявив, що не закликав до насильства над посадовцями у своєму "Живому журналі", і дії СБУ та прокуратури є втручанням у його приватне життя.

Читайте також:

Українські блогери розпочали акцію "Хочу на допит в СБУ"

Блогер заперечив звинувачення СБУ про заклики до насильства

БЮТ: СБУ тисне на свободу в Інтернеті

СБУ заборонила блогеру критикувати владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: