Янукович запропонує Мєдвєдєву збільшити плату за російський флот в Криму

Президенти України та Росії у травні проведуть "переломну" зустріч, повідомила заступник голови президентської адміністрації Ганна Герман.

Під час візиту президента Росії Дмитра Мєдведєва в Україну 21 квітня серед іншого буде обговорюватися збільшення плати за оренду бази Чорноморського флоту РФ у Криму.

Як повідомила заступник голови адміністрації президента України Ганна Герман, про це йшлося на двосторонній зустрічі президентів України та Росії у Вашингтоні у вівторок.

"Насамперед, вони (Янукович і Мєдвєдєв) обговорювали програму майбутнього візиту 21 квітня Дмитра Мєдведєва до Києва, яка буде досить насиченою і яка носитиме новаторський характер", - зазначила Герман.

"Можливо, президент України говоритиме не лише про зменшення цін на газ, а можливо про збільшення цін на оренду бази російського Чорноморського флоту", - сказала вона.

Герман висловила думку, що це буде "переломна" зустріч, яка принесе багато нового, прагматичного й корисного для України та Росії.

Раніше Дмитро Мєдвєдєв заявив, що Росія готова обговорювати нові пропозиції Києва з приводу ціни на газ. "Гадаю, є резон провести звірку годинників і ініціювати додаткові дії з боку профільних міністерств і відомств", - сказав він.

Читайте також:

Росія погодилася розглянути все, щоб залишити флот у Криму

Україна пропонує підвищити орендну плату за базування ЧФ Росії

Уряд впевнений, що ЧФ РФ нічим не загрожує України

Чорноморський флот Росії перестане виходити в море до 2015 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: