Янукович запросить журналістів на чай у Межигір’я

Президент заявив, що не знав про заборону журналістам пікетувати його резиденцію: "Я така ж людина як всі. Просто у мене не вистачає часу як завжди".

Президент Віктор Янукович готовий виконати свою минулорічну обіцянку і запросити журналістів до резиденції "Межигір’я".

Про це він сказав сьогодні під час зустрічі з керівниками провідних ЗМІ з нагоди Дня журналіста.

Президент зазначив, що суду не варто було забороняти журналістську акцію біля його оселі в селі Нові Петрівці.

"На жаль, вперше сьогодні почув про суд, який був. Цього не потрібно було робити. Я така ж людина як всі. Просто у мене не вистачає часу як завжди. Коли час буде, я запрошу вас на чай, поговоримо", – сказав Янукович.

Президент також закликав ЗМІ до співпраці в питанні побудови майбутнього України, розвитку громадянського суспільства. Президент побажав, аби інтереси ЗМІ та держави частіше збігалися на користь спільної справи – розбудови української держави.

"Щоб знаходилася спільна мова, щоб ми разом з вами будували майбутнє нашої країни, те громадянське суспільство, про яке ми дуже багато говоримо… Ми цей шлях зараз проходимо разом", - сказав Янукович.

Як відомо, 6 червня близько шістдесяти журналістів прибули до резиденції Віктора Януковича у Межигір'ї, щоб проконтролювати виконання рішення суду, який заборонив їм проводити пікетування.

Проте коли з резиденції виїхав кортеж Віктора Януковича, він на великій швидкості проїхав повз журналістів, які зібралися біля воріт.

Читайте також:

Янукович порівняв журналістів з санітарами

Десятки журналістів зібрались під "Межигір'ям": Янукович швидко поїхав

Набув чинності закон про доступ до публічної інформації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: