Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович запросив у гості в’єтнамців

Янукович наголосив, що традиційні відносини України В'єтнаму, Росії та Китаю - "це ті традиції, які завжди приносили успіх".

Президент Віктор Янукович зустрівся зі своїм в'єтнамським колегою Нгуєн Мінь Чієтом, та запросив його в гості. Він також запросив відвідати Україну в 2011 році з візитами, прем'єр-міністра В'єтнаму та голову Національних зборів СРВ.

Янукович підкреслив, що традиційні відносини України та В'єтнаму, В'єтнаму, України, Росії та Китаю - "це ті традиції, які завжди приносили успіх".

Україна проводить послідовну політику із розбудови взаємовигідних партнерських відносин з країнами Південного Сходу і Тихоокеанського басейну, - нагадав президент.

За словами Януковича, Україна та В'єтнам мають значний потенціал для розвитку торговельно-економічних відносин і співробітництва у низці галузей промисловості, таких як машинобудування, атомна енергетика, сільське господарство, ВПК, освіта, наука і технології, а також у культурній та гуманітарній сферах.

Він висловив сподівання, що восени 2011 року в Україні під головуванням прем'єр-міністрів України та В'єтнаму відбудеться XII засідання Спільної міжурядової комісії. Президент повідомив також, що в Україні та В'єтнамі будуть проведені Дні культури наших країн.

Зі свого боку президент В'єтнаму відзначив важливість співпраці двох країн, насамперед, у торговельно-економічній та інвестиційній сферах. Серед перспективних галузей співробітництва він назвав машино- та верстатобудування, сільське господарство, енергетику, нафтогазову галузь, а також питання культури та освіти. "Ми також хочемо розвивати співробітництво у сфері оборони та безпеки, у питаннях підготовки кадрів", - додав він.

Янукович і Нгуєн Мінь Чієт підписали Спільну заяву про розвиток всебічного співробітництва і партнерства між Україною та В'єтнамом. Також у присутності глав держав було підписано низку двосторонніх документів.

Читайте також:

Ющенко побажав Януковичу протверезіти

Опитування: Янукович втратив третину прихильників

Янукович назвав головну перешкоду для євроінтеграції

Залиште свій коментар

Вибір редакції