Янукович запросив закордонних інвесторів подивитися на роздягнених українок

Янукович рекламував Україну перед інвесторами у Давосі: достатньо того, щоб подивитись на неї власними очима, коли почнуть квітнути каштани і роздягатися жінки.

Президент Віктор Янукович запросив закордонних інвесторів власними очима подивитися на Україну, на роздягнених дівчат навесні та скуштувати українського борщу."Я сьогодні запрошую вас, шановні пані і панове, інвестори в Україну, на український борщ", - сказав Янукович.

Про це глава держави заявив у своєму виступі на 7 українському ланчі, організованому сьогодні Фондом Віктора Пінчука у Давосі в рамках заходів Всесвітнього економічного форуму.

Звертаючись до присутніх на ланчі представників ділових кіл, політиків, діячів культури, Янукович зазначив: "Повірте, ви робите правильний вибір, і ваш інтерес – не тільки до борщу, сала, горілки української, але в цілому до України окупиться сторицею".

Він відзначив, що актуальний слоган "увімкніть для себе Україну" - це слоган промокампанії нашої держави до Євро-2012".

"Для того, щоб увімкнути Україну, я хочу сказати – достатньо того, щоб подивитись на неї своїми власними очима тоді, коли почнуть квітнути каштани у Києві. І коли почнеться тепло і в містах українських почнуть роздягатися жінки – побачите таку красу, це дуже чудово", - запевнив Янукович, що викликало в залі оплески.

Президент України подякував присутнім за участь в українському заході у Давосі.

Він зазначив, що приріст міжнародних інвестицій до України за підсумками минулого року становив 1,6 млрд. доларів, що майже удвічі більше показника 2009 року.

Нагадаємо, президент перебуває на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Він зупинився не у самому Давосі, а на невеликій гірській віллі "Сурлей", яка вже сім років є резиденцією українських керівників, які приїжджають на форум.

28 січня в програмі Януковича - зустріч із президентами Азербайджану та Польщі Ільхамом Алієвим (очікується підписання домовленостей про транзит азербайджанської нафти через Україну в Європу) і Броніславом Коморовським (який днями пообіцяв лобіювати євроінтеграцію Україна).

Читайте також:

Янукович впевнений, що скоро Україна перестане пручатися його реформам

Янукович у Давосі мешкає в триповерховій віллі з білками та охоронцями

Україною не цікавляться інвестори

ВідеоЯнукович запросив закордонних інвесторів подивитися на роздягнених українок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: