Янукович запровадить лотерею, щоб профінансувати Євро-2012

Віктор Янукович доручив розробити інвестиційну програму і віднайти можливість залучення кредитів для фінансування Євро-2012.

Президент Віктор Янукович доручив знайти інші шляхи залучення коштів для підготовки до Євро-2012 окрім державного бюджету. Зокрема, фінансування футбольного чемпіонату частково може бути забезпечене введенням єдиної державної лотереї.

"Зараз багато розмов про те, що ми будемо фінансувати Євро-2012 за рахунок державного бюджету. Я хотів би, щоб ви запропонували інвестиційну програму і віднайшли можливість залучення кредитів для фінансування цього надважливого державного заходу", - сказав Янукович на зустрічі з віце-прем’єр-міністром з питань Євро-2012 Борисом Колесніковим.

Глава держави зауважив: "Я добре розумію, що ми сьогодні вже відстаємо від графіка підготовки, і тому повинні вживати неординарних заходів, щоб підняти будівництво і стадіонів, і доріг, і готелів, і, взагалі, всієї інфраструктури".

Зі свого боку, Колесніков поінформував президента, що уряд звернувся до Верховної ради з пропозицією підтримати проект закону, який передбачатиме створення конкурентних переваг для інвесторів, які вкладатимуть кошти у спорудження готелів.

"Ми пропонуємо запровадити нульову ставку податку для тих готелів, які вже працюють, і які будуть збудовані в Україні для розміщення гостей Євро-2012, як мінімум на 10 років. Тобто до 31 грудня 2021 року", – наголосив Колесніков.

Урядовець розповів і про інші напрямки залучення коштів на підготовку до європейського футбольного форуму. Зокрема, йшлося про програму випуску облігацій, а також про заплановане з 1 вересня введення єдиної державної лотереї, всі кошти від якої підуть на погашення боргів по Євро-2012, а також безпосередньо на спортивні об’єкти.

Янукович планує найближчим часом провести координаційну нараду з підготовки до Євро-2012, у ході якої, зокрема, буде розглянуто питання фінансування відповідної програми.

Читайте також:

Янукович: Україна готується до Євро-2012 з колосальним відставанням

Вболівальників Євро-2012 розмістять у залізничних вагонах

У Львові викрили шахраїв, які розкрадали гроші на Євро-2012

Віце-президент "Шахтаря" буде головним по Євро-2012

ВідеоЯнукович шукає кошти на Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: