Янукович заради дачі продав усе своє майно

Янукович заявив, що дачу в Межигір'ї у нього намагалися відібрати з 2005 року, але уряду Тимошенко це зробити не вдасться.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявляє, що прем'єру Юлії Тимошенко не вдасться відібрати у нього будинок у резиденції "Межигір'я".

Про це він заявив у четвер журналістам у Каневі.

Янукович заявив, що дачу в Межигір'ї у нього намагалися відібрати ще з 2005 року, а заради її купівлі йому довелося продати все майно в Донецьку та Києві.

"Ціна для мене була дуже серйозна, тому я змушений був продати практично все, що мені належить і в Донецьку, і в Києві. У мене тут була квартира. Я все продав", - сказав він.

За словами Януковича, загальна площа будинку в Межигір'ї становить близько 600 квадратних метрів, а корисна - близько 250 квадратних метрів.

Він також стверджує, що після оплати вартості будинку отримав усі необхідні документи.

"Тобто сьогодні я власник. Усе інше, що там є, мені не належить. Тому ця піар-акція не вдасться", - заявив Янукович.

Він також вважає, що Тимошенко "займається не тим", коли намагається повернути в державну власність його дачу в Межигір'ї.

"Якщо для неї це найважливіше питання, якщо вона вважає, що економіка України, поліпшення життя людей не варті такої уваги, будь ласка, нехай займається. Я законослухняна людина, і тут питань немає. Але я думаю, що люди і виборці це все розуміють. Не тим вона займається", - сказав Янукович.

Як відомо, Кабінет міністрів 16 вересня надав статус заповідника території резиденції "Межигір’я", на якій розташований будинок лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

26 серпня уряд ухвалив рішення про повернення резиденції "Межигір'я" у селі Нові Петрівці Київської області у державну власність. В той же час, Янукович стверджує, що він придбав і законно володіє будинком території резиденції.

Читайте також:

Регіонали вилучили всі документи на резиденцію "Межигір’я"

Уряд "переселив" Януковича у заповідник

Янукович запевнив, що дача "Межигір'я" належить йому

Янукович: моя дача – звичайний будинок площею 600 кв.м

ВідеоЯнукович запевнив, що дача його

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: