Янукович засекретив свій графік

В Адміністрації президента наголосили, що в цілях безпеки графік президента України є документом, якому присвоєно гриф "Для службового користування".

Адміністрація президента засекретила графік зустрічей президента Віктора Януковича.

Про це повідомив журналіст Сергій Андрушко у своєму блозі.

На підтвердження своїх слів журналіст навів відповідь керівника Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації адміністрації президента Дениса Іванеско.

"В цілях безпеки графік президента України є документом, якому присвоєно гриф "Для службового користування". Тому, відповідно до пункту 2 статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Вам відмовлено в наданні інформації про графік Президента 4 червня 2010 року", - йдеться у відповіді на запит журналіста.

Андрушко пояснив, що його цікавив графік президента 4 червня 2010 року - в день, коли обіцяна Януковичем поїздка журналістів в Межигір'я зірвалася нібито через щільний графік президента.

Нагадаємо, 25 червня Янукович запросив провідних журналістів до резиденції "Межигір'я", поговорив з ними про конституційну реформу і поточні політичні події в Україні, розповів про своє життя.

Президент трохи запізнився на зустріч з журналістами, а потім запросив їх на прогулянку резиденцією. Розмова журналістів з президентом тривала більше двох годин.

Читайте також:

Янукович провів для журналістів екскурсію "Межигір'ям"

Янукович провів з Путіним неформальну зустріч

Янукович запевнив, що завжди говорить людям правду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: