Янукович застеріг від розбрату та розмов про ієрархію нації

За словами Януковича, перемога над нацизмом - це наше спільне свято, яке об’єднує народ України і всі народи світу.

Президент Віктор Янукович переконаний, що українцям вистачить мудрості і терпимості засвоїти уроки української історії. Про це він заявив під час виступу з нагоди вшанування 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

"Український народ, разом з іншими народами світу, переміг найстрашнішого ворога людства – нацизм. Завдяки ратному подвигу наших батьків і дідів сили зла, що прагнули поневолити і знищити ці народи, були переможені. Це була перемога над нелюдськими ідеями расового панування, ксенофобії, нетерпимості, пригноблення і знищення. Скажу без перебільшення, День Перемоги - найважливіша віха на шляху творення нового гуманного світу", - заявив президент.

Янукович уточнив, що 9 травня "для всіх нас священна дата, яка омита кров'ю".

"Війна з нацизмом завдала тяжкого удару Україні. Вона відібрала мільйони життів наших співвітчизників. Немає жодної української сім`ї, яка б не відчула болю та гіркоти втрати і це наш спільний біль", - заявив президент.

За його словами, перемога над нацизмом - це наше спільне свято, яке об’єднує народ України і всі народи світу.

Янукович також заявив, що його "глибоко обурюють спроби політичних спекуляцій на трагедіях 20 сторіччя".

"Заради дешевої популярності деякі діячі намагаються знов розколоти українців. Переконаний, нам всім вистачить мудрості і терпимості. Ми засвоїли страшні уроки нашої історії, і тієї війни, зокрема", - уточнив він.

"Ми пам’ятаємо розмови про ієрархію нації, вищість одних народів над іншими. Це перший крок шляхом розбрату, ворожнечі і найстрашніше пролиття людської крові. Запевняю, держава надасть гідну відповідь всім, хто прагне погрітися у кривавого багаття", - заявив Янукович.

Все про святкування Дня Перемоги в україні читайте тут.

Читайте також:

У Львові всупереч забороні влаштували ходу з червоним прапором

На Хрещатику червоний прапор несли попереду державного

Янукович привітав співвітчизників з Днем перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: