Янукович заступився перед Табачником за українські "шкіли" (відео)

Віктор Янукович назвав українські школи "шкілами". Щоправда, сам одразу виправився.

Президент Віктор Янукович зажадав від прем'єр-міністра Миколи Азарова та міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника надати йому вичерпну інформацію щодо ситуації, що склалася із закриттям україномовних шкіл у деяких регіонах держави. Він так і назвав їх на камеру – "шкіли".

Говорячи про цю проблему сьогодні на засіданні Комітету з економічних реформ, Президент висловив думку, що в деяких випадках вона є занадто заполітизованою.

"Робиться наголос, що шкіли...школи закриваються здебільшого з українською мовою навчання. Так це чи не так - я хотів би на це питання отримати відповідь від міністра освіти і прем'єр-міністра. Офіційно мені дайте відповідь. Якщо це не так, то повинні бути докази. Тому я вам задаю це запитання, і даю вам кілька днів на відповідь ", - сказав Янукович.

При цьому він зазначив, що, безперечно, це болюче питання має бути деполітизоване і повинне відповідати національним інтересам.

Як повідомлялося, голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк заявив, що жителям області потрібно довести необхідність оптимізації мережі шкільних навчальних закладів, і привів аргументи на користь закриття шкіл.

Нагадаємо, 16 лютого в Донецьку батьки учнів української школи № 111 заявили про готовність самоспалення у разі закриття навчального закладу. Крім того, 16 лютого в Донецьку батьки та учні протестували проти закриття російської школи № 2, одного з найстарішого в місті загальноосвітнього навчального закладу.

19 лютого в Макіївці Донецької області батьки та учні української школи № 77 висловили протест проти закриття цього навчального закладу і направили звернення до представників влади з проханням не закривати школу.

Читайте також:

Новий конфуз Януковича: президент розповів про "зарази втілення реформ"

Янукoвич осоромився, запрошуючи японців в Україну

Янукович зміг вимовити слово "археологія" лише з четвертої спроби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: