Янукович засудив тих, хто досі сумнівається у єдності України

Президент Віктор Янукович привітав українців з Днем Соборності, побажавши всім многія і благія літа.

З нагоди Дня соборності України, президент Віктор Янукович привітав українців з цим святом.

Зокрема, він засудив будь-які спроби підважити соборність України і єдність народу, а також спроби протиставити одну частину наших громадян іншій.

"22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані було проголошено об'єднання західної і східної України в єдину соборну державу. Ця дата, цей чин народу України залишив для нащадків приклад, прообраз майбутнього об'єднання. Минуло багато років відтоді, але прагнення українців жити в об'єднаній, соборній державі завжди зміцнювало наш народ як зрілу світову спільноту, яка здатна будувати потужну миролюбну демократичну державу", - наголосив президент.

Він вважає за потрібне шукати те, що є спільне для людей, незалежно від того, чи вони проживають на заході чи на сході України.

"У нас є спільне прагнення жити в добробуті і мирі. Мати можливість забезпечити майбутнє наших дітей, забезпечити літнім людям гідну старість", - сказав Янукович.

Президент побажав українцям в рік двадцятиліття Незалежності многія і благія літа.

В свою чергу, прем`єр-міністр Микола Азаров вважає, що єдність і злагода в суспільстві допоможуть українцям розбудувати незалежну державу.

"Саме 22 січня 92 роки тому відбулася знаменна історична подія – у м. Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки українських земель, який став великим посланням пращурів до нас, нинішніх українців, та наших нащадків", - зазначив Азаров.

На його думку, це державне свято символізує єдність етнічних українських земель, і в цій єдності й полягає сила нашої держави.

"За роки незалежності ми пережили багато випробувань, проте змогли зберегти унітарність і цілісність України, створити надзвичайно потужний ресурс консолідації, який надає нам можливість рухатися вперед. Єдність і злагода допоможуть нам розбудувати незалежну Україну. Спільні зусилля громадян України сприятимуть її гармонійному розвитку та підвищенню авторитету на міжнародній арені", - переконаний Азаров.

Він побажав українцям доброго здоров’я, мудрості, добробуту, миру і злагоди в ім’я процвітання нашої Вітчизни.

Нагадаємо, День Соборності України відзначають в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося на Софійській площі Києва 22 січня 1919 року. Свято відзначається щороку з 1999 року.

У січні 1990 року в річницю об'єднання УНР і ЗУНР між Києвом і Львовом вишикувався живий ланцюг, в акції взяли участь близько мільйона українців.

Читайте також:

БЮТ: влада не пускає людей в Київ на акції

Україна відзначає День Соборності: опозиція об’єднується

Філарет на власному прикладі покаже українцям, що таке об’єднання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: