Янукович зацікавлений, щоб на вибори приїхали американські спостерігачі

ЛІдер "регіоналів" переконаний, що міжнародні спостерігачі, які можуть створити рівні умови для усіх кандидатів у президенти.

Голова фракції Партії регіонів Віктор Янукович зацікавлений у присутності американських спостерігачів в Україні під час президентських виборів.

“Ми зацікавлені у тому, щоб в Україні були представлені міжнародні спостерігачі, які можуть створити рівні умови для усіх кандидатів у президенти”, - цитує слова Януковича прес-служба ПР.

За словами Януковича, під час зустрічі з віце-президентом США Джозефом Байденом обговорювалися питання стосовно сучасного стану економіки України, розвитку стосунків з МВФ, проблем розвитку демократії і майбутніх президентських виборів в Україні.

Під час зустрічі також обговорювалися питання, пов'язані з енергетичною безпекою України.

За словами Януковича, Україна будуватиме прозорі стосунки з усіма своїми стратегічними партнерами - як з Росією, так і з Європейським Союзом.

“Україна як держава-транзитер зацікавлена в тому, щоб наша газотранспортна система працювала ефективно, і була модернізована вже найближчим часом. Але для цього потрібні інвестиції як з боку ЄС, так і Росії. Вони можуть бути партнерами України в цьому питанні", - сказав він.

Віце-президент США Джозеф Байден поцікавився у Лідера регіоналів його позицією щодо можливості знаходження компромісу між політичними силами України, на що Віктор Янукович зауважив, що "сильні політики, сильні люди завжди шукають компроміс і знаходять його".

Раніше заступник голови Партії регіонів Ганна Герман повідомила, що Джозеф Байден під час зустрічі з Віктором Януковичем запитав у нього, чи не зустрічається він бува з майбутнім президентом України.

Нагадаємо, що 21 липня вiце-президент США Джозеф Байден зустрівся з президентом Віктором Ющенком та прем'єр-мiнiстром Юлiєю Тимошенко, причому зустріч з прем`єркою відбулася в форматi тет-а-тет і тривала понад годину.

Читайте також:

Байден назвав Януковича майбутнім президентом України

Тимошенко провела з Байденом цілу годину

Ющенко запросив Обаму в гості, коли тому буде зручно

Байден: США підтримують право України на власний вибір

ВідеоЯнукович про спостерігачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: