Янукович завершив свій перший президентський візит

Перший закородонний візит Віктора Януковича на посаді президента: зустрічі з європейськими керівниками та конфуз під час інтерв'ю.

Президент України Віктор Янукович завершив свій перший робочий візит до Брюсселя і ввечері 1 березня відбув до Києва.

На підсумковому брифінгу з главою Європарламенту Єжи Бузеком, Янукович констатував, що Україна і Європейський Союз починають виходити на конкретні кроки і терміни на шляху євроінтеграції держави.

Серед цих конкретних пріоритетів президент відзначив перспективи запровадження безвізового режиму для громадян, створення зони вільної торгівлі, а також підтримку з боку Євросоюзу подолання наслідків фінансово-економічної кризи в Україні.

"Найголовніше, хочу зазначити, під час цього візиту ми почали визначати і терміни, упродовж яких ми повинні пройти шлях, щоб досягнути мети", - сказав Янукович.

"Ми вкладаємо у зміст європейської інтеграції здійснення реформ заради покращення життя людей", - додав він.

Під час візиту Янукович провів низку зустрічей з керівниками інституцій Європейського Союзу - з президентом ЄС Германом Ван Ромпеєм, президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу, президентом Європейського парламенту Єжи Бузеком.

Ознаменувався візит президента і невеликим географічним конфузом – під час інтерв'ю західним ЗМІ Янукович переплутав Косово з Чорногорією, а Північну Осетію – з Південною.

Наступний закордонний візит Янукович здійснить 5 березня до Москви.

Читайте також:

Янукович пообіцяв Європі найближчим часом щось вирішити з Бандерою

Янукович осоромився в Брюсселі: сплутав усю географію (аудіо)

Янукович назвав ключовим завданням України інтеграцію в Європу

Янукович: Україна співпрацюватиме з НАТО, але без вступу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: