Янукович заявив ПАРЄ, що вибори проведе чесно

Президент Віктор Янукович сподівається на об'єктивну оцінку місцевих виборів з боку Парламентської асамблеї Ради Європи.

Президент Віктор Янукович запевнив представника ПАРЄ, що робить все для проведення в країні прозорих і демократичних виборів до місцевих органів влади.

"Безумовно, ми дуже зацікавлені в тому, щоб ці вибори були прозорі, демократичні. І я роблю все, щоб це так і сталося", - наголосив Янукович.

Глава держави відзначив, що особливу увагу приділив виборчому законодавству. Зокрема, було прийнято закон про місцеві вибори, а пізніше – поправки до нього.

"Цей закон та поправки були спрямовані на забезпечення рівних умов участі всіх політичних сил у цих виборах", - підкреслив Янукович, додавши, що пізніше на підсилення закону також підписав Указ про недопущення порушень законодавства під час передвиборчої агітації.

Крім того, надіслано запрошення спостерігачам Ради Європи та ОБСЄ щодо їхньої участі у спостереженні за виборами 31 жовтня.

"Аналогічні запрошення були надіслані і по парламентській лінії. Тому ми сподіваємося, що наша співпраця буде спрямована саме на якісний моніторинг передвиборчої кампанії, виборів. Переконаний, що будуть надані об'єктивні і збалансовані оцінки. Дуже важливо, щоб ця об'єктивність була збережена. Ми в цьому дуже зацікавлені", - наголосив Віктор Янукович.

Зі свого боку співдоповідач моніторингового комітету ПАРЄ, дякуючи за зустріч, сказала: "Ми дуже хочемо, щоб ви дивилися на нас, як на людей, налаштованих допомагати вам в усьому, чим тільки можна".

Нагадаємо, місцеві вибори відбудуться 31 жовтня.

Читайте також:

Янукович пригрозив урядовцям, що буде "різати по живому"

Аналітики про політичну реформу: Елбасы Янукович

Тігіпко розповів, коли в Януковича впадуть рейтинги

У Донецьку "коронували" Віктора Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: