Янукович заявив, що історію не можна переписувати

У День знань Віктор Янукович запевнив, що політики не повинні втручатися в історію - її пишуть вчені, "бо це те, на чому потрібно виховувати покоління".

 Під час відвідин свята Першого дзвоника в одній з київських шкіл президент Віктор Янукович заявив, що в жодному разі не можна переписувати історію.

"Історія - це той предмет, якого не повинні торкатися політики. Її пишуть історики, вчені. Історія – це те, на чому треба виховувати покоління", - сказав глава держави у відповідь на запитання журналістів, які уроки молодь повинна винести з Другої світової війни.

"Історія минулої війни дає багато уроків. Перш за все, йдеться про патріотичне виховання молоді, яке сьогодні має величезне значення", - додав він.

Президент висловив переконання, що кожен громадянин має усвідомлювати, що від нього у тому числі залежить безпека України, зазначивши, що українці повинні вміти себе захистити, тому виховання молоді є сьогодні таким важливим.

Нагадаємо, раніше міністр освіти та науки Дмитро Табачник заявив про необхідність написання нових підручників з історії. На його думку, книжки мають наповнюватися тільки незаперечними фактами, до яких, на його переконання, належить те, що лідери українських націоналістів Степан Бандера і Роман Шухевич вбивцями та колабораціоністами, а Йосип Сталін - переможцем.

Читайте також:

Янукович розповів дітям, як у школі був майже круглим відмінником

Міносвіти змусило автора підручника з історії відбілити Росію

Табачник зізнався, що не читає шкільних підручників

У новому підручнику Бандера буде вбивцею, а Сталін - переможцем

ВідеоЯнукович: не можна переписувати історію

ВідеоЯнукович розповів про стан освіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: