Янукович заявив, що Київ вже реформував і час братися за регіони

Янукович зазначив, що частину своєї роботи він вже виконав і настав час адмінреформи в регіонах.

Президент Віктор Янукович найближчим часом планує озвучити ще 14 реформ. Про це він заявив, виступаючи в Одесі на засіданні Регіонального комітету з економічних реформ.

"2011 рік — рік реформ, які вже розпочаті за сімома напрямками, а найближчим часом я озвучу ще 14 реформ, які розраховані на період до 2014 року. Таким чином, ми реформуємо загалом 21 напрямок життєдіяльності держави", - заявив він.

Президент наголосив, що "ці реформи — не одноразова акція і не гра в популізм".

"Це той шлях, з якого Україна вже не зверне - попередні 20 років незалежності країна жила в несистемному підході управління у всіх сферах діяльності", - повідомив глава держави.

Щодо проблем реалізації розпочатої адміністративної реформи, Янукович зазначив, що ініційована вона "згори", і частину своєї роботи він вже виконав.

За словами президента, настав час адмінреформи в регіонах: "Зараз в Україні функціонують 11 тисяч підприємств, які дублюють державні функції і фінансуються з держбюджету. Це неприпустимо. Деякі дублюють і функції місцевого самоврядування, тому наразі вже скорочено близько 5 тисяч таких підприємств".

Читайте також:

Янукович: Україна у 2011 році повинна віддати 80 мільярдів боргів

Янукович пообіцяв Європі "радикальні реформи"

Янукович пообіцяв подолати бідність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: