Янукович заявив, що піднімати червоний прапор не заборонено

За словами Януковича, рішення Конституційного суду не забороняє кожній людині, будь-якій організації піднімати у День Перемоги прапор, який був піднятий над Рейхстагом.

Рішення Конституційного суду не забороняє використання червоного прапора у День Перемоги. Про це заявив президент Віктор Янукович, відповідаючи на запитання депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи у Страсбурзі.

"Рішення Конституційного Суду було правовим, в межах існуючої чинної Конституції, і воно ніяк не забороняє кожній людині, будь-якій організації піднімати у День Перемоги той прапор, який був піднятий над Рейхстагом в часи Другої світової війни", - заявив Янукович.

Як відомо, 24 травня народний депутат Юрій Костенко зареєстрував звернення до Конституційного суду щодо закону про порядок офіційного використання копій прапора Перемоги.

У зверненні він стверджував, що "закон не тільки суперечить багатьом статтям Конституції, а й провокує сепаратистські настрої громадян, спрямований на розчленування України".

17 червня Конституційний суд вирішив, що використання прапора перемоги під час офіційних заходів разом з державним прапором України суперечить Конституції.

Нагадаємо також, закон "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" Верховна Рада прийняла 21 квітня. 20 травня президент підписав цей закон.

Читайте також:

Під Конституційним судом сталося "бойове зіткнення" комуніста і 30 націоналістів

Ющенко не вважає червоний прапор символом перемоги для українців

Комуністи в Одесі розірвали та розтоптали прапор УПА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: