Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович заявив, що просив Путіна ввести в Україну "поліцейських-миротворців"

Він також просив Росію "провести консультації" щодо подій лютого 2014 року.

Президент-утікач Віктор Янукович у лютому 2014 року просив президента РФ Володимира Путіна ввести в Україну "поліцейських-миротворців".

Про це він повідомив під час прес-конференції.

"Я посилався на Договір про дружбу і взаємодопомогу, який був між Україною і Росією. Я запропонував провести консультації відповідно до положень цього Договору. Я вносив пропозицію розглянути питання під час консультацій введення поліцейської миротворчої місії", - сказав він.

Янукович додав, що також писав листи іншим державам для допомоги у "мирному врегулюванні". Однак до Путіна прохання були дещо обширнішими. Він просив його поширювати інформацію, що в Україні стався начебто "державний переворот".

"Крім цього, друге питання, з яким я звернувся - проінформувати світову спільноту, що сталося в Україні. У мене не було такої можливості і вони були дуже обмежені. Коли я дізнався, що Посол України в ООН дезінформував ситуацію щодо України, спотворив, не сказав правду, що стався державний переворот", - додав утікач.

Нагадаємо, Віктор Янукович заявив, що нинішній глава держави - Петро Порошенко - під час суду у справі про держзраду президента-втікача повинен був розповісти про розслідування розстрілу Майдану.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції