Янукович заявив, що Тимошенко боїться профінансувати вибори

Янукович поклав на прем'єр-міністра відповідальність за фінансування виборів.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович наголошує, що прем`єр-міністр Юлія Тимошенко несе персональну відповідальність за неналежне фінансування проведення виборів.

Політик вкотре наголосив, що "Тимошенко має велике бажання керувати державним бюджетом в ручному режимі".

"Точка зору платників податків, 46 млн українських громадян її не цікавить. Вона на своє розуміння з урахуванням неекономічної і соціальної ситуації - тому що люди бідні і їм необхідно допомагати - сьогодні використовує ці державні кошти на власні політичні цілі", - заявив Янукович.

Він також наголосив, що на сьогодні актуально постало питання також і власної відповідальності Тимошенко за фінансування президентської виборчої кампанії.

"І коли вона каже, що її хтось боїться - нехай дасть відповідь, чому вона не фінансує ці вибори. Вона боїться їх профінансувати", - наголосив кандидат у президенти, зауваживши, що ці бюджетні кошти не є особистою власністю прем'єр-міністра, адже вони належать усьому українському народу.

Він також зазначив, що учорашня постанова ЦВК, в якій ідеться про незадовільний рівень фінансування для організації і проведення виборів президента, є цілком справедливою.

За словами політика, вимоги чинного законодавства примусять Тимошенко виплатити ЦВК необхідні кошти для своєчасного проведення прозорих і чесних виборів.

Раніше повідомлялося, що центральна виборча комісія зобов’язала Мінфін та Державне казначейство до 24 грудня перерахувати 195 мільйонів 184 тисячі 370 гривень на свій рахунок для підготовки і проведення президентських виборів.

У Центрвиборчкомі наголосили, що станом на середу, 23 грудня, критична ситуація з фінансуванням виборів не змінилася. Витрати ЦВК залишилися профінансованими лише на 0,6% від загальної потреби.

Перед цим Тимошенко заявила, що проблем з фінансуванням виборчої кампанії не існує.

"Фінансування виборчої кампанії президента відбувається і буде відбуватися строго за узгодженими графіками", - сказала Тимошенко.

Читайте також: 

Херсонська облрада просить у Тимошенко грошей на вибори

ЦВК вимагає негайно 200 млн гривень - інакше виборів може не бути

Тимошенко: Проблем з фінансуванням виборів немає

Ющенко: президентські вибори під загрозою зриву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: