Янукович заявив, що Збройні Сили "опинилися на межі руйнування"

Янукович підкреслив, що ситуація, в якій опинилися Збройні Сили, є "надзвичайно важкою".

Президент Віктор Янукович заявив, що Збройні Сили України "фактично опинилися на межі руйнації". Про це президент сказав на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

Як повідомляє прес-служба глави держави, Янукович підкреслив, що ситуація, в якій опинилися Збройні Сили, є "надзвичайно важкою".

За словами президента, найбільш відчутний негативний вплив світової економічної кризи було саме в українській армії. "За цей час накопичилися проблеми з оснащенням, діяльністю Збройних Сил. Вони фактично досягли критичного рівня, і опинилися на межі руйнування", - зазначив Янукович.

"Я вважаю, що виведення Збройних Сил України на шлях сталого розвитку - наше спільне завдання, і вона вимагає консолідованого рішення, а вже потім - копіткої і тривалої роботи. Рада нацбезпеки має взяти під особистий контроль планування цього процесу і його реалізацію", - підкреслив глава держави.

"Вже сьогодні необхідно визначити першочергові заходи для припинення подальшого погіршення стану боєздатності української армії, збереження її кадрового потенціалу, забезпечити належне виконання Збройними Силами завдань оборони держави і дотримання міжнародних зобов'язань", - додав Янукович.

Читайте також:

В Івано-Франківську призвали до війська 8-річного хлопчика

Уряд збільшить пенсійний вік для військових

На полігоні під Дніпропетровськом вибухом вбило двох солдат-строковиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: