Янукович зажадав від Азарова "справедливих комунальних тарифів"

Під час виступу на засіданні Ради регіонів Віктор Янукович приділив особливу увагу питанню тарифної політики. Ситуацію, яка є наразі, він назвав неприпустимою.

Президент Віктор Янукович зажадав від місцевої влади, уряду та прем'єра Миколи Азарова "зваженої і справедливої політики" у сфері встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги.

"Питання тарифної політики у сфері надання комунальних послуг є найбільш чутливим для регіонів і болючим для людей. Я на цьому роблю наголос", - сказав президент на засіданні Ради регіонів у понеділок, 24 січня.

Янукович попросив уряд терміново проаналізувати реалізацію закону "Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг" та вжити невідкладних заходів для повноцінної реалізації повноважень регулятора у сфері житлово-комунального господарства.

"Ситуація, яка зараз існує, - неприпустима", - сказав він.

Глава держави також підкреслив необхідність посилити контроль за формуванням тарифів на комунальні послуги і звернувся до Азарова з проханням взяти цю роботу під особистий контроль. Пори цьому Янукович наголосив, що її успішність визначатиме ставлення людей до влади в регіонах.

Нагадаємо, за підрахунками Національного форуму профспілок України, у 2011 році середні витрати кожної української сім'ї на комунальні послуги зростуть на 1700 гривень. Уряд планує підвищити тарифи на тепло на 35% з 1 січня, на 50% на газ з 1 квітня, на електроенергію - на 100% із квітня і на 39% з 1 серпня.

При цьому ще восени в уряді заявили, що підвищення якості комунальних послуг не буде, оскільки на це немає грошей.

Читайте також:

Експерти порадили, як зекономити після злету тарифів на електрику

В Україну повернулася пеня за послуги ЖКГ

Підвищення тарифів ЖКГ обійдеться кожній українській родині у 1700 грн

Азаров хоче все знати про доходи населення

ВідеоЯнукович зажадав від Азарова "справедливих комунальних тарифів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: