Янукович зажадав від Азарова "справедливих комунальних тарифів"

Під час виступу на засіданні Ради регіонів Віктор Янукович приділив особливу увагу питанню тарифної політики. Ситуацію, яка є наразі, він назвав неприпустимою.

Президент Віктор Янукович зажадав від місцевої влади, уряду та прем'єра Миколи Азарова "зваженої і справедливої політики" у сфері встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги.

"Питання тарифної політики у сфері надання комунальних послуг є найбільш чутливим для регіонів і болючим для людей. Я на цьому роблю наголос", - сказав президент на засіданні Ради регіонів у понеділок, 24 січня.

Янукович попросив уряд терміново проаналізувати реалізацію закону "Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг" та вжити невідкладних заходів для повноцінної реалізації повноважень регулятора у сфері житлово-комунального господарства.

"Ситуація, яка зараз існує, - неприпустима", - сказав він.

Глава держави також підкреслив необхідність посилити контроль за формуванням тарифів на комунальні послуги і звернувся до Азарова з проханням взяти цю роботу під особистий контроль. Пори цьому Янукович наголосив, що її успішність визначатиме ставлення людей до влади в регіонах.

Нагадаємо, за підрахунками Національного форуму профспілок України, у 2011 році середні витрати кожної української сім'ї на комунальні послуги зростуть на 1700 гривень. Уряд планує підвищити тарифи на тепло на 35% з 1 січня, на 50% на газ з 1 квітня, на електроенергію - на 100% із квітня і на 39% з 1 серпня.

При цьому ще восени в уряді заявили, що підвищення якості комунальних послуг не буде, оскільки на це немає грошей.

Читайте також:

Експерти порадили, як зекономити після злету тарифів на електрику

В Україну повернулася пеня за послуги ЖКГ

Підвищення тарифів ЖКГ обійдеться кожній українській родині у 1700 грн

Азаров хоче все знати про доходи населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: