Янукович збільшив фінансування місцевих виборів

Віктор Янукович ухвалив зміни до державного бюджету на 2010 рік, якими фінансування місцевих виборів збільшено на 8,5 млн гривень.

Президент Віктор Янукович підписав зміни до державного бюджету на 2010 рік, якими фінансування місцевих виборів збільшено на 8,5 млн гривень.

Відповідний закон Верховна рада ухвалила 23 вересня. У пояснювальній записці до законопроекту, розробленого Кабінетом міністрів, вказувалося, що витрати за бюджетною програмою "Керівництво та управління у сфері проведення виборів та референдумів" у держбюджеті становлять 37 млн гривень. Однак за розрахунками Центральної виборчої комісії додаткова потреба в коштах становить 8,5 млн гривень.

Кабмін пояснив, що витрати за бюджетною програмою розраховані тільки на утримання ЦВК і не враховують витрати, пов'язані з підготовкою та проведенням чергових місцевих виборів, зокрема, на оплату праці залучених ЦВК фахівців на період виборчого процесу, оплату послуг за виготовлення і доставку у тервиборчкоми нормативно -правових актів, оплату послуг за розробку та супровід інформаційно-аналітичної системи "Місцеві вибори" та інше.

Нагадаємо, 11 вересня в Україні стартувала виборча кампанія по місцевих виборах. Чергові місцеві вибори призначені на неділю, 31 жовтня.

13 вересня Центрвиборчком України затвердив кошторис місцевих виборів.

27 вересня в Україну почалося висунення кандидатів у депутати в багатомандатному, одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на виборах депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Чергові місцеві вибори 31 жовтня - вибори всіх без винятку сільських, селищних і міських голів, депутатів сільських, селищних, міських, районних у місті і обласних рад, крім виборів Київського міського голови, депутатів Київської міської ради та Тернопільської обласної ради.

Читайте також:

Розпочинається подання документів на реєстрацію кандидатів на місцевих виборах

Янукович заявив ПАРЄ, що вибори проведе чесно

Опозиція попросила світ врятувати українські вибори від фальсифікації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: