Янукович збирається керувати Україною десять років

Лідер ПР вже почав розповідати про відповідальність за Україну, яку він готовий взяти на себе, причому на два президентських терміни відразу.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що в разі обрання його президентом на нинішніх виборах, він залишиться на цій посаді й на другий термін.

Про це лідер регіоналів сказав на зустрічі з активістами своєї виборчої кампанії у Харкові. Янукович особливо наголосив на своїй готовності працювати над розвитком України.

"Змінити життя на краще - завдання не просте, але я беруся його виконати за 10 років, і за 10 років закласти наймогутніший фундамент для розвитку держави", - сказав кандидат у президенти.

При цьому Янукович зазначив, що готовий до виконання таких складних завдань. "Я розумію, що те, що я беру на себе, дуже важко виконати, але я звик у житті братися за важкі завдання і їх виконувати", - наголосив він.

Водночас, зі слів Януковича, він усвідомлює, яку відповідальність покладає на нього можлива перемога на виборах і виявлена до нього підтримка виборців.

Нагадаємо, за підсумком першого туру виборів Янукович посів перше місце і вийшов до другого туру виборів разом із прем'єром Юлією Тимошенко.

Після голосування він вже оприлюднив звернення до народу, в якому розповів про пріоритети своєї роботи на посаді президента й негативні явища, з якими він збирається боротися.

Читайте також:

Янукович звернувся до виборців Тимошенко

Янукович назвав своїх особистих ворогів

Тігіпко відмовився підтримати Тимошенко або Януковича в другому турі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: