Янукович збирається підписати угоду про вільну торгівлю з Росією

Президент поставив перед митницею нове завдання: остаточно організувати митне законодавство та стандарти до вимог ЄС, що забезпечить створення зони вільної торгівлі.

Угоду про вільну торгівлю буде підписано з РФ та іншими країнами-сусідами. Про це заявив президент Віктор Янукович.

"Ми активно працюємо над угодою про асоційоване членство в ЄС, що забезпечить створення вільної торгівлі... Після (підписання угоди з Європейською асоціацією вільної торгівлі) аналогічні торгівельні режими ми плануємо запровадити з РФ та іншими нашими сусідами та партнерами. Перед митницею поставлено нові завдання: необхідно остаточно організувати митне законодавство та стандарти до вимог ЄС", - зазначив голова держави.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Костянтин Грищенко підписав у Рейк'явіку "Угоду про вільну торгівлю" з Європейською асоціацією вільної торгівлі (EFTA).

Як повідомив напередодні речник голови МЗС Олег Волошин, договір із Асоціацією "сприятиме просуванню продукції українських експортерів на ринки держав-членів EFTA та збільшенню обсягу інвестицій в економіку України".

На думку експертів Міністерства закордонних справ та економіки України, угода про вільну торгівлю "Україна - EFTA" зміцнить переговорну позицію України при підготовці до укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС.

Нагадаємо, 27 травня віце-прем'єр з економіки Сергій Тігіпко заявив, що угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі з Євросоюзом буде підписано до кінця 2010.

Раніше, 19 травня Кабмін затвердив план першочергових заходів щодо інтеграції України до ЄС на 2010.

Читайте також:

Україна підписала угоду про зону вільної торгівлі з Норвегією, Ісландією, Ліхтенштейном і Швейцарією

Україна погодилась обговорити з Росією переозброєння ЧФ РФ

Уряд назвав умову, за якої Україна вступить до Митного союзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: