Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович збирається прийняти Виборчий кодекс після виборів

Віктор Янукович висловився за необхідність ухвалити після виборів 31 жовтня "загальні виборчі правила" для всіх.

Президент Віктор Янукович переконаний, що після виборів необхідно об'єднати всі існуючі в Україні виборчі закони та ухвалити єдиний Виборчий кодекс.

"Після виборів необхідно зібрати усі виборчі закони та ухвалити Виборчий кодекс. Це буде загальними правилами для всіх", - сказав Янукович в інтерв'ю, записаному для ток-шоу Шустер Live.

Він також у черговий раз підтримав запровадження в Україні змішаної виборчої системи - на 50% мажоритарної, на 50% - пропорційної.

У цьому питанні, за словами Януковича, треба дослухатися до думки виборців. "Сьогодні більшість депутатів висловлюються за те, що виборці підтримують змішану систему", - зауважив він, нагадавши, що в Україні була і мажоритарна, і чисто пропорційна, і змішана системи і у всіх них є свої плюси та мінуси.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні призначені на 31 жовтня.

Чергові парламентські вибори мають відбутися у 2012 році, але наразі низка опозиційних партій вимагає провести вибори 27 березня 2011 року. Така необхідність, на їхню думку, обумовлена рішенням Конституційного суду, який відновив дію Конституції 1996 року.

Читайте також:

Янукович розповів, як Ющенко теж намагався скасувати політреформу

Янукович пообіцяв провести вибори президента і Ради в один рік

Опозиція об'єдналася з вимогою дострокових виборів

Європа відзначила недосконалість виборчих законів України

Залиште свій коментар

Вибір редакції