Янукович збирається звільнити Хорошковського і Калетника

Документи на звільнення Калетника і Хорошковського готують в Адміністрації Президента. Їхнє подальше місце працевлаштування поки не відомо.

У середині березня очікується відставка голови СБУ Валерія Хорошковського та голови Держмитниці Ігоря Калетника. Про це Lb.ua стало відомо з власних джерел в уряді.

Документи на звільнення Калетника і Хорошковського готують в Адміністрації Президента. Подальше місце працевлаштування Хорошковського поки не відомо, однак, за наявними відомостями, своєю майбутньою долею він задоволений.

Передбачуване звільнення Калетника, як аргументують в уряді, пов'язане з незадовільною роботою Митної служби, насамперед, з наповнення держбюджету.

Зазначимо, що днями екс-голова Державного комітету з питань розвитку підприємництва Олександра Кужель оцінила в 26 млрд грн недонадходження до держбюджету-2010 через корупцію на митниці.

Крім того, вона додала, що на пряму лінію і сайт "Сильної України" в рамках партійної акції з протоколювання фактів хабарництва та корупції на митниці, надходять тисячі скарг підприємців на роботу відомства.

Кужель також повідомила, що "Сильна Україна" разом з підприємцями, митними брокерами та перевізниками направила звернення до президента з проханням зняти з посади Ігоря Калетника, призначеного за квотою КПУ, під керівництвом якого митниця перетворилася на загрозу національній економічній безпеці.

У грудні 2010 року журналісти заявили про продовження тиску на ЗМІ і закликали Януковича звільнити главу СБУ Валерія Хорошковського.

Читайте також:

Журналісти вимагають негайно звільнити Хорошковського

Могильов і Хорошковський стали "Будяками року"

Янукович позбавив Хорошковського посади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: