Янукович збирається звільнити трьох губернаторів

Після Ярослава Сухого, питання про звільнення якого з посади голови Тернопільської ОДА майже вирішено, позбутися своїх крісел можуть губернатори Одещини та Запоріжжя.

Незабаром президент Віктор Янукович може звільнити кількох губернаторів, яких нещодавно призначив.

Зокрема вже вирішене питання про повернення Тернопільського губернатора Ярослава Сухого в Депутатський склад партії регіонів.

"Поки нової кандидатуру на посаду Тернопільського голови немає, але, як тільки з цим визначаться, Сухий знову стане депутатом фракції ПР. Це питання однозначно вирішене, як на рівні керівництва держави, так і фракції ", - заявив депутат від ПР, член регламентного комітету Верховної ради.

Нардеп від Блоку Литвина Сергій Гриневецький може очолити Одеську ОДА замість Едуарда Матвійчука. Про це повідомили джерела в оточенні Гриневецького, проте сам нардеп цю інформацію спростовує.

Крім того, очікувалося, що буде звільнений глава Запорізької ОДА Борис Петров. Джерела в апараті Запорізької обласної організації Партії регіонів пояснювали мотиви звільнення Петрова таким чином: "Ситуація з шлаковими відвалами в Середній Балці стала останньою краплею, яка показала Києву погані здібності Петрова, як арбітра в вирішенні подібних конфліктів. До цього була війна на безліч фронтів усередині партійної організації, що супроводжувалася численними скаргами до Києва однопартійців, які опонують губернаторові".

Зокрема, Петров налаштував проти себе районні організації Мелітополя, Енергодара і Бердянська, намагаючись підпорядкувати їх безпосередньо собі, а не інтересам партії в цілому.

До цього можна додати конфлікт з В'ячеславом Богуслаєвим і блокування призначень від групи "Мотор-Січі" в органи обласної влади, де всі пости зараз зайняті зовсім не на паритетній основі. Потім, конфлікт з Нефедовим додав Петрову прихованого опонента на київському рівні.

Втім, звільнення Петрова так і не відбулося. За інформацією джерел, все обмежилося жорсткою доганою з боку столичного керівництва.

Нагадаємо, на початку червня президент Янукович заявив про своє невдоволення деякими губернаторами і намір їх ротирувати.

Читайте також:

Тернопільський губернатор вирішив подати у відставку

Одеський губернатор скасував відпустки до кінця року

Янукович збирається звільнити новопризначених губернаторів

Янукович незадоволений "м'яким характером" запорізького губернатора

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: