Янукович здійснить візит до Китаю

Президент України Віктор Янукович і голова КНР Ху Цзіньтао домовилися вивести у вересні українсько-китайські відносини на якісно новий рівень.

Президент Віктор Янукович відвідає з державним візитом Китай у вересні цього року.

"В ході зустрічі у Вашингтоні 12 квітня поточного року президент України Віктор Янукович і голова КНР Ху Цзіньтао домовилися вивести українсько-китайські відносини на якісно новий рівень", - повідомив посол України в Китаї Юрій Костенко.

За його словами, мета візиту - наповнити україно-китайські відносини стратегічним змістом, а також активізувати взаємні візити на вищому рівні.

Аналізуючи нинішній стан українсько-китайських відносин, посол відзначив, що вони знаходяться на рівні конструктивного партнерства. "Між нашими державами існують традиційно дружні взаємини, які характеризуються високим рівнем взаємодовіри і поваги, динамічним розвитком взаємовигідної співпраці у політичній, торговельно-економічній, науково-технічній, військово-технічній та гуманітарній сферах", - підкреслив дипломат.

Нагадаємо, 19 червня на зустрічі в Києві з міністром закордонних справ КНР Ян Цзечи Віктор Янукович заявив, що Україна вітає посилення ролі Китаю як одного з впливових центрів сучасного багатополярного світу.

Читайте також:

Янукович піде у відпустку у липні

Янукович назвав Україну позаблоковою державою

Президент Євросоюзу приїхав з візитом до Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: