Янукович зізнався, що в дитинстві був дуже ласкавим

Президент закликав максимально толерантно відносилися до усіх регіонів України, до усіх людей, які сповідують ті або інші принципи.

Президент Віктор Янукович під час візиту до Луганська розповів, що в дитинстві був дуже ласкавим. При цьому президент закликав луганчан до толерантності і поваги до усіх жителів України, незалежно від того, де вони живуть і яких принципів дотримуються.

Як розповів президент, після Луганська його чекає візит у Львів. "Але у мене немає проблем, - заявив Янукович. І відразу пояснив чому. - Мені бабуся в дитинстві говорила, що я дуже ласкавий".

"Я за те, щоб ми максимально толерантно відносилися до усіх регіонів України, до усіх людей, які сповідують ті або інші принципи, - підкреслив президент. - Ми вже звикли до того, що країна у нас різна. Напевно, в цьому є і перевага, хоча гострі процеси політичні проходять, гострі дискусії, але дуже важливо, щоб ми знаходили окрім протиріч те, що нас об'єднує. І я упевнений, що нас з часом об'єднуватиме все більше і більше".

"Але ми не повинні наполягати на тому, щоб люди міняли свої принципи, зраджували традиціям своїх предків, - зазначив глава держави. - Загалом весь світ так живе, уживаються цілі цивілізації. Тому важливо запропонувати людям ту ідею, яка їх максимально об'єднає. А я думаю, що максимально нас усіх об'єднає бажання жити в сильній державі з конкурентоспроможною економікою, в державі, в якій шанують права людини".

Читайте також:

Янукович відкрив "Палац щастя" в Луганську

Дружину Януковича урочисто прийняли в клуб "Інтелігент"

Вінок, який впав на Януковича, виставили на аукціон

Янукович зізнався, що завжди був реформатором

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: