Янукович зізнався, що йому були до душі гасла Помаранчевої революції

Президент Віктор Янукович розповів, що у 2004 році йому були до душі гасла "цього руху помаранчевих". "Але, на жаль, вожді, які все це проголосили, розбрелися в різні боки", - сказав він.

Президент Віктор Янукович заявив, що йому були "співзвучні" гасла Помаранчевої революції 2004 року.

"Коли починався цей рух помаранчевих, і я почув гасла, з якими йшли люди в різних регіонах, а я під час виборчої кампанії був, як кажуть, варився в цій каші, мені все було до душі, мені було співзвучно", - сказав президент в інтерв'ю, записаному для програми програмі "Шустер Live".

"Я про це дуже багато думав у своєму житті. І те, що я почув, я сам собі сказав - дай Бог, щоб ми так змінили країну", - заявив Янукович.

"Насправді, бажання було в суспільстві величезне в той період часу. Але, на жаль, вожді, які все це проголосили, озвучили, підняли прапори, і повели за собою, вони розбрелися в різні боки і нічого не виконали", - додав він.

"Навпаки, багато питань робилося не у відповідності з цими гаслами, а навпаки... Багато проблем почало виникати, тому що влада стала втрачати управління в країні", - вважає Янукович.

Він підкреслив, що "по іміджу України було завдано колосального удару".

"Я скрізь повинен переконувати наших партнерів, що ми все, що говоримо, ми робимо. Ми за це несемо відповідальність, ми беремо зобов'язання і виконуємо... Потрібна надійність партнерів і багато відносин будуються на довірі", - заявив глава держави.

"Багатьом політикам, як кажуть, потрібно наступити на горло своїм особистим амбіціям. Потрібно навчитися рахуватися з іншими політиками", - сказав президент.

Читайте також:

Янукович натякнув, що він вже не зупиниться

Янукович про Росію: у нас солодких розмов мало

Помаранчеву революцію забрали зі шкільних підручників

Янукович розповів, як Ющенко теж намагався скасувати політреформу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: