Янукович зізнався, що завжди був реформатором

"Я завжди був реформатором і ніколи не вірив у те, що можна добре жити по-старому", - заявив президент.

Президент Віктор Янукович заявляє, що завжди був реформатором "і ніколи не вірив у те, що можна добре жити по-старому".

Про це він сказав під час зустрічі зі студентами і викладачами Східноукраїнського університету ім. Володимира Даля у Луганську.

"Я завжди був реформатором і ніколи не вірив у те, що можна добре жити по-старому", - заявив він. При цьому президент додав, що повинні мінятися підходи, а принципи залишатися незмінними.

Говорячи про розвиток науки, Янукович відзначив: "Нас чекає великий творчий процес. Ми постараємося максимально прибрати ті перешкоди, що заважали розвитку вищої школи".

Янукович особисто вручив нагороди кращим науковим діячам університету та взяв участь у церемонії відкриття пам'ятника Володимирові Далю, оглянув музей університету.

Нагадаємо, Янукович 20 травня здійснив робочу поїздку до Луганська. Він ознайомився з будівництвом об'їзної автодороги навколо Луганська, взяв участь в урочистому відкритті Палацу щастя після його реконструкції.

Головним пунктом програми робочої поїздки президента стала його участь в засіданні Регіонального комітету з економічних реформ. В ході засідання були обговорені актуальні питання економічного та соціального розвитку Луганської області та пропозиції до програми економічних реформ.

Януковичу було презентовано найбільш цікаві проекти, які на думку членів регіонального комітету, є провідними для економічних реформ не лише в Луганській області, а й в Україні.

Читайте також:

В уряді захистили міністра, який не поїхав з Януковичем у Луганськ

Янукович відкрив "Палац щастя" в Луганську

Янукович пригрозив звільнити міністра, який відмовився їхати до Луганська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: