Янукович зізнався у США, що в України з Росією не все гаразд

У двосторонніх українсько-російських відносинах "не все гладко", заявив Віктор Янукович у США, згадавши ситуацію з "Південним потоком".

Президент Віктор Янукович визнає, що у двосторонніх українсько-російських відносинах "не все гладко".

"У нас не все йде гладко, у нас є і протиріччя", - сказав він, виступаючи на Атлантичній раді США 23 вересня у Нью-Йорку.

При цьому як приклад таких відносин Янукович назвав позицію України з будівництва газопроводу "Південний потік" з участю Росії.

"Ми сьогодні виставили як одну з альтернатив "Південному потоку", який Росія зараз пропонує, і пропонуємо свій український варіант", - сказав він.

Разом з тим, він назвав відносини з Росією "ще одним важливим пріоритетом для України".

Янукович зазначив, що останнім часом двосторонні відносини значно покращилися, і один з прикладів - збільшення взаємного товарообігу більш ніж у два рази.

Крім того, Янукович підкреслив, що "максимальна розблокування" та налагодження партнерських відносин, як на Заході, так і на Сході, є метою України.

Він додав, що Україна у відносинах з Росією відстоює власні національні інтереси.

"Стратегічне завдання - зберегти і навіть посилити роль України як головного транзитера російських енергоносіїв до Європи", - підсумував він.

Нагадаємо, Янукович перебуває з офіційним візитом у США. Вчора, 22 вересня, президент виступив в ООН в промовою, де розповів про досягнення України у галузі економіки та ситуацію зі свободою слова.

Читайте також:

Янукович оселився у найвідомішому готелі США

Янукович виступив на саміті тисячоліття в Нью-Йорку

Янукович назвав свободу слова в Україні хворобою

Янукович: Україна неухильно рухається на шляху до євроінтеграції

Янукович заявив у США, що скоротив масштаби бідності в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: