Янукович змінив главу комітету Шевченківської премії

З посади голови комітету Національної премії ім. Т. Шевченка було звільнено Миколу Жулинського та призначено Бориса Олійника.

Президент Віктор Янукович звільнив з посади голови комітету Національної премії імені Тараса Шевченка Миколу Жулинського і призначив на цю посаду Бориса Олійника.

Про це йдеться в указах голови держави, розміщених на його офіційному сайті.

Нагадаємо, що цього року Янукович урізав Шевченківську премію на 40 тисяч гривень. Як пояснили в адміністрації глави держави, у кризовий час сума в 130 тисяч гривень для Шевченківської премії є абсолютно нормальною.

Заступник глави адміністрації Ганна Герман заявила, що коштів було виділено стільки, скільки їх було на рахунках Шевченківського фонду.

"Сам Шевченко жив скромно, жив у потребі, і для того, щоб його викупити з кріпацтва, російською інтелігенцією було зібрано 2,5 тисячі рублів", – сказала Герман.

Урізані Шевченківські премії цього року отримали 11 митців, серед яких публіцист Михайло Андрусяк, майстер народного мистецтва Степан Ганжа, поет Дмитро Іванов, художник Віктор Ковтун, артист Богдан Козак, композитор Левко Колодуб та ін.

Читайте також:

Янукович вручив 11 митцям урізані Шевченківські премії

Янукович урізав Шевченківську премію на 40 тисяч

Янукович зрівняє зарплати моряків ВМС і Чорноморського флоту

Семиноженка звільнили за невиконання програми Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: