Янукович змусив чиновників записувати його промову

Президент попередив чиновників, що в них закінчилося спокійне життя, і змусив записувати його промову, у якій містилися вимоги до нових представників влади Криму.

Президент Віктор Янукович на зустрічі з новопризначеними керівниками Криму в Сімферополі змусив їх записувати його промову, у якій містилися вимоги щодо роботи чиновників.

"Прошу вас записувати. Я не лекцію приїхав читати у Крим. Я спитаю по повній програмі. Тихого життя не буде. Ми будемо наводити порядок у всіх сферах життя автономії", - звернувся глаа держави до присутніх на зустрічі з ним можновладців.

Крім того, Янукович висунув вимогу розпочати корінні реформи у всіх сферах життя, за результати яких чиновники будуть жорстко відповідати перед главою держави.

Президент також констатував, що фінансова ситуація в Україні дуже складна. "Спадок, який ми отримали, не дає можливості для швидкого доброго старту. Але ми не сидітимемо, склавши руки, і розпочинаємо роботу", - сказав Янукович.

Серед державних пріоритетів на сучасному етапі він назвав розробку і запровадження невідкладних заходів по виходу із фінансово-економічної кризи.

Нагадаємо, у четвер, 18 березня, Янукович відправився до Криму представляти нових керівників автономії.

Напередодні новим кримським прем'єром став регіонал, екс-мер Макіївки Василь Джарти, а спікером парламенту - – бізнесмен Володимир Константинов.

Читайте також:

За формою черепа Януковича професор довела, що він - аристократ у четвертому поколінні

Ющенко попросив у Януковича 300 мільйонів на "Мистецький арсенал"

Народженого в Закарпатті хлопчика назвали Януковичем

ВідеоЯнукович змусив чиновників записувати його промову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: