Янукович змусив Луценка та Тимошенко читати швидше

Янукович дозволив обмежувати термін ознайомлення обвинувачених з матеріалами кримінальної справи. У БЮТ заявляють, що цей закон направлений проти Тимошенко.

Президент Віктор Янукович дозволив обмежувати термін ознайомлення обвинувачених з матеріалами кримінальної справи. Нагадаємо, що дискусії навколо терміну прочитання матеріалів уже виникали у зв'язку зі справами Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

Як відомо, раніше законодавство не обмежувало обвинуваченого і його захисника в часі, потрібному їм для ознайомлення з усіма матеріалами справи.

8 квітня Верховна рада прийняла законопроект, що передбачає у разі зволікання ознайомлення з матеріалами справи обвинуваченим чи його захисником, слідчий або прокурор вносять до суду за місцем провадження слідства відповідне подання.

У документі зазначається, що суддя розглядає це подання і своєю постановою може визначити строк, протягом якого обвинувачений і його захисник повинні ознайомитися з матеріалами справи і заявити клопотання.

"Після закінчення цього строку обвинувачений і його захисник вважаються ознайомленими з матеріалами справи. На постанову судді прокурором, обвинуваченим чи його захисником протягом трьох діб із дня її винесення може бути подана апеляція", - йдеться у законопроекті.

Водночас депутати не проголосували за поправку, яка встановлювала, що цей закон не може застосовуватися до тих обвинувачуваних, які вже почали знайомитися зі справою до моменту його ухвалення.

Представники БЮТ заявляють, що цей закон направлений проти Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко: прокуратура перетворюється на дешеве піар-агентство

Путіна допитають у справі Тимошенко

Корнійчук: по ночах в'язні залякують Луценка криками "Дайте за нього потриматися!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: