Янукович знайшов ще одне підтвердження демократії в Україні

Віктор Янукович схвалив призначення України як головуючої в ОБСЄ у 2013 році. Таке рішення він назвав високою оцінкою досягнень України.

Президент Віктор Янукович вважає схвалення головування Україною в ОБСЄ у 2013 році підтвердженням високої оцінки міжнародним співтовариством досягнень України у побудові демократичного суспільства.

Міністри закордонних справ країн-членів Організації з безпеки та співробітництва у Європі схвалили головування України в організації у 2013 році. Відповідна ухвала була прийнята одноголосно 56 міністрами закордонних справ країн-членів ОБСЄ, повідомляє прес-служба президента.

"ОБСЄ - визнаний авторитет у питанні демократизації, свободи виборів та дотримання прав людини", - зазначає прес-служба президента.

Янукович вважає, що головування України надасть ширші можливості для зміцнення безпеки на просторі від Ванкувера до Владивостока, оскільки організація є центром дискусії про майбутнє архітектури європейської безпеки.

"Головування України в ОБСЄ також розширює можливості забезпечення національних інтересів України, враховуючи її позаблоковий статус та її добровільну відмову від ядерної зброї", - заявив президент.

Раніше Янукович заявив, що його перебування при владі характеризується утвердженням європейських цінностей в Україні.

Нагадаємо, міністри закордонних справ 56 держав-учасниць ОБСЄ прийняли рішення, що у 2013 році ОБСЄ очолить Україна.

Наразі серед головних питань Євросоюзу стосовно України є скасування віз. Керівництво Європейського союзу на саміті в Брюсселі 22 листопада вже надало Україні план дій щодо безвізового режиму для короткострокових поїздок.

Читайте також:

Україна очолить ОБСЄ у 2013 році

Литвин направив скандальний законопроект про мови в ОБСЄ

Європа розпочала процес скасування віз для українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: