Янукович знову "беспощадно" переплутав прізвища поетів

Віктор Янукович на відкритті стадіону "Донбас-Арена" цитував вірш Пала Беспощадного і назвав його Павлом Безсмертним.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович переплутав прізвище радянського поета Павла Беспощадного, назвавши його Павлом Безсмертним.

Виступаючи на церемонії урочистого відкриття стадіону "Донбас-Арена" він закінчив свій вітальний виступ рядками вірша радянського поета Павла Беспощадного:

"И нет земли прекрасней, вдохновенней,
Где все творцом-народом создано.
Донбасс никто не ставил на колени.
И никому поставить не дано".

При цьому Янукович назвав поета іншим прізвищем: "І закінчити свій виступ я хочу словами нашого славного земляка Павла Безсмертного", прочитавши потім відомі віршовані рядки.

Нагадаємо, що лідер Партії регіонів любить цитувати класиків, але постійно їх плутає.

Виступаючи торік в Одесі, лідер партії процитував одеського письменника Ісаака Бабеля, при цьому назвавши його Бебелем (Август Бебель - діяч німецького робочого руху).

У 2006 році на передвиборному мітингу в тій же Одесі Янукович назвав уродженку міста Анну Ахматову Анною Ахметовою, а Гулака-Артемовського назвав Артемівським, за аналогією із шампанським.

У лютому 2008 року під час візиту до Львова Віктор Федорович безуспішно намагався процитувати хрестоматійну фразу Достоєвського "Краса врятує світ". Впорався з завданням, а заразом і дізнався прізвище автора цитати, лише скориставшись підказкою залу.
На прес-конференції Янукович переплутав Чорногорію з Косово.

У 2007 на засіданні міжурядової комісії України і Словаччини Янукович переплутав Словаччину зі Словенією. У 2006 році він поплутав дату закінчення Великого посту з його початком.

Читайте також:

Янукович: в кожній політичній силі є радикали з "опаленням мозку"

Янукович: Україна "з одним голим місцем". Треба "пахати"

Литвин натякає, що Янукович – невіглас

Янукович розповів, як він пожартував над Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: