Янукович знову хоче у прем’єри (відео)

Лідер Партії регіонів закликає прийняти рішення про відставку Кабінету міністрів і призначити антикризовий уряд.

Про це Янукович заявив сьогодні на засіданні опозиційного уряду, який він очолює.

Він зазначив, що необхідно призначити антикризовий уряд і після цього йти на дострокові парламентські вибори.

За словами Януковича, Партія регіонів сьогодні готова запропонувати пакет першочергових антикризових заходів.

Він наголосив, що нинішня влада повинна визнати, "що вони зробили з країною, і тільки після цього можна з ними сідати за стіл і про щось розмовляти".

Янукович додав, що необхідно "негайно звільнити уряд від своїх обов’язків і призначити сьогодні антикризовий уряд". При цьому лідер Партії регіонів сказав, що "це треба зробити в парламенті, а потім йти на вибори". За його словами, на виборах народ має визначити ту політичну силу, яка прийде до влади, "яка здатна подолати цю кризу". "Іншого шляху немає", - вважає Янукович.

За його словами, якщо БЮТ продовжуватиме блокувати роботу парламенту, то "весь негатив того, що сьогодні є в країні, лягає ще більшим тягарем на цю владу - на прем’єр-міністра, президента України і голову Верховної ради".

Янукович повідомив, що перед засіданням опозиційного уряду мав розмову з головою Верховної ради Арсеній Яценюком і сказав йому: "Ми готові сьогодні подати першочерговий пакет антикризових дій, і якщо ми проголосуємо і приймемо, то ми разом готові нести відповідальність за реалізацію цього пакету". При цьому він додав, що цей пакет "не великий".

За його словами, Партія регіонів пропонує негайно створити стабілізаційний фонд для покращення ситуації у металургійній галузі, сільському господарстві, у житлово-комунальному господарстві з метою виведення їх з кризи. Він додав, що на сьогодні необхідно захистити вкладників банків, і відповідні заходи передбачені у пакеті законопроектів.

"Ми будемо зараз займати наполегливу позицію і пропонувати розглянути наші пропозиції", - зазначив Янукович.

ВідеоЯнукович про рецепт від кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: