Янукович знову не виступив з останнім словом. Судді пішли до нарадчої кімнати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Причиною стала нібито важка травма коліна.

Президент-втікач Віктор Янукович 5 грудня знову не з'явився в Оболонському суді під час розгляду справи про державну зраду, аби виступити з останнім словом.

Про це йдеться у випуску "ТСН.Ранок".

Адвокати перед початком засідання повідомили, що Віктора Януковича не буде і цього разу. 

Вчора, 4 грудня, один із захисників президента-втікача Олександр Горошинський повідомив, що він був у Москві та зустрічався з лікарями, які опікуються Януковичем.

За словами адвоката, медики  вкотре підтвердили, що "у нього важка травма" і він не зможе брати участь у засіданні.

Також адвокат додав, що здоров'ям екс-президента займаються ізраїльські лікарі та рекомендують йому їхати в Ізраїль і лікувати своє коліно та хребет вже там.

Відомо, що судді відмовилися вчергове переносити справу та пішли до нарадчої кімнати для ухвалення вироку.

ВідеоЧерез нібито важку травму Янукович знову не з'явиться в Оболонському суді

На попередньому судовому засіданні президента-утікача заслухати не вдалося, бо він ніби потрапив у лікарню. Ізраїльські лікарі радять Януковичу лікувати коліно і хребет. В Оболонському суді, де розглядають справу, засідання вже розпочалося.

Через нібито важку травму Янукович знову не з'явиться в Оболонському суді

Нагадаємо, Оболонський суд міста Києва, де розглядають справу президента-втікача Віктора Януковича, переносив дату його виступу з останнім словом. За словами його адвоката, він поки не може виступити на суді про державну зраду з останнім словом через "важку травму" і його госпіталізували до клініки імені Скліфосовського. Адвокат Олександр Горошинський запевняв, що Янукович бажає виступити в суді 5 грудня, однак "все залежатиме від стану його здоров'я".

Залиште свій коментар

Вибір редакції