Янукович знову переплутав географію

Віктор Янукович "розділив" Євразію на Азію та Євразію, розповідаючи про III саміт Наради зі взаємодії і заходів довіри в Азії.

Віктор Янукович допустив черговий географічний ляп.

Коментуючи результати III саміту Наради зі взаємодії і заходів довіри в Азії, який він відвідав у вівторок, президент зазначив, що в цій зустрічі взяли участь "трошки більше 40 представників країн Азії і Євразії".

Як відомо Євразія - найбільший материк Землі, що складається з двох частин світу - Європи і Азії.

Такий конфуз відбувся в ефірі програми "Подробиці тижня".

Нагадаємо, що Віктор Янукович взяв участь у Третьому саміті Наради зі взаємодії і заходів довіри в Азії, який відбувся у Стамбулі.

Під час участі у саміті Віктор Янукович зустрівся з президентом Турецької Республіки Абдуллахом Гюлем, президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим, президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, а також головою уряду Росії Володимиром Путіним.

Президент Віктор Янукович заявив, що Україна готова бути посередником у вирішенні питань безпеки в Азіатському регіоні, а також готова брати участь у розбудові нових маршрутів для експорту енергоносіїв з Азії до Європи.

Під час зустрічі з прем'єром Росії Володимиром Путіним глава української держави заявив, що Україна хоче стати партнером Росії у видобутку нафти й газу, зокрема на український території, а також попросив російського прем'єра посприяти кредитуванню російськими банками будівництва двох нових блоків на українських АЕС.

Читайте також:

Янукович переплутав "Буковель" і Буковину (аудіо)

Янукович осоромився в Брюсселі: сплутав усю географію (аудіо)

Янукович переплутав дату створення Чорноморського флоту Росії

Янукович назвав львів'ян "кращим геноцидом країни"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: