Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович знову переплутав географію

Віктор Янукович "розділив" Євразію на Азію та Євразію, розповідаючи про III саміт Наради зі взаємодії і заходів довіри в Азії.

Віктор Янукович допустив черговий географічний ляп.

Коментуючи результати III саміту Наради зі взаємодії і заходів довіри в Азії, який він відвідав у вівторок, президент зазначив, що в цій зустрічі взяли участь "трошки більше 40 представників країн Азії і Євразії".

Як відомо Євразія - найбільший материк Землі, що складається з двох частин світу - Європи і Азії.

Такий конфуз відбувся в ефірі програми "Подробиці тижня".

Нагадаємо, що Віктор Янукович взяв участь у Третьому саміті Наради зі взаємодії і заходів довіри в Азії, який відбувся у Стамбулі.

Під час участі у саміті Віктор Янукович зустрівся з президентом Турецької Республіки Абдуллахом Гюлем, президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим, президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, а також головою уряду Росії Володимиром Путіним.

Президент Віктор Янукович заявив, що Україна готова бути посередником у вирішенні питань безпеки в Азіатському регіоні, а також готова брати участь у розбудові нових маршрутів для експорту енергоносіїв з Азії до Європи.

Під час зустрічі з прем'єром Росії Володимиром Путіним глава української держави заявив, що Україна хоче стати партнером Росії у видобутку нафти й газу, зокрема на український території, а також попросив російського прем'єра посприяти кредитуванню російськими банками будівництва двох нових блоків на українських АЕС.

Читайте також:

Янукович переплутав "Буковель" і Буковину (аудіо)

Янукович осоромився в Брюсселі: сплутав усю географію (аудіо)

Янукович переплутав дату створення Чорноморського флоту Росії

Янукович назвав львів'ян "кращим геноцидом країни"

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції