Янукович знову заборонить молодим партіям брати участь у виборах

Президент підкреслив, що рішення дозволити участь у місцевих виборах 31 жовтня є ліберальним, але після їх проведення знову поверне в закон зняту заборону.

Президент Віктор Янукович після місцевих виборів збирається знову обмежити участь у виборах партійних осередків, що не мають річної офіційної реєстрації.

Про це він сказав в інтерв'ю німецьким ЗМІ.

"З політичної точки зору, не можна було цей закон приймати напередодні виборів. Їх (партії - ред) впіймали на тому, що вони помилилися і не виконали закон про партії. Це, безумовно, питання дискусійне. Але я для себе прийняв рішення - скасувати цю норму в законі і ввести її в дію одразу після виборів", - заявив Янукович.

Він сподівається, що позачергова сесія у Верховній раді України внесе необхідні зміни для проведення виборів 31 жовтня.

"Хоча повторюю - порушення закону у чинному законі немає. Я вважаю, що такий підхід буде ліберальним по відношенню до партій, який порушив законодавство про партії. Але громадяни України сьогодні дійсно хочуть, щоб український політикум як можна ширше мав можливість брати участь у виборах", - підкреслив Янукович.

Нагадаємо, 26 серпня Партія регіонів зареєструвала у Верховній раді законопроект №7043-1, який передбачає внесення до виборчого законодавства України двох принципових змін.

Автор документа, глава парламентської фракції ПР Олександр Єфремов пропонує виключити із закону про місцеві вибори вимогу про обов'язкову реєстрацію місцевих організацій політичних партій щонайменше за 365 днів до дня місцевих виборів для участі в цих виборах.

Законопроект буде розглянуто Верховною радою 30 серпня. Спеціально для цього парламент збереться на позачергове засідання.

Читайте також:

Януковичу, Ющенку, Кучмі та Кравчуку запропонували обмінятися досвідом

У Януковича похвалилися скороченням персоналу

Янукович наказав урізати пенсії депутатам

Янукович запевнив, що Хорошовський не втручається у роботу ЗМІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: