Янукович зробив останнє попередження заступнику Азарова

Президент не задоволений тим, як профільний віце-прем'єр Віктор Тихонов організовує роботу з регіонами.

 Президент Віктор Янукович різко розкритикував роботу віце-прем'єра Віктора Тихонова та зробив йому "останнє попередження".

Про це він заявив під час засідання регіонального комітету економічних реформ в Запоріжжі у вівторок, оцінюючи якість підготовки до регіональних засідань комітету.

"Я вже вас просив, щоб перед тим, як ми виїжджаємо у кожен регіон, щоб ви виїжджали і розглядали на місцях питання зі своїми колегами по профільних міністерствах", - звернувся глава держави до Тихонова.

"Ви продовжуєте зі мною грати... Я в останній раз попереджаю вас особисто, Віктор Миколайович, і всіх, хто з вами їздить у цьому ешелоні, - за 2-3 дні приїжджайте в регіон, розглядайте питання на місці, у тому числі і перспективні питання розвитку та впровадження інвестиційних проектів", - заявив президент.

Нагадаємо, Віктор Тихонов раніше був відомий, як прихильник федералізації України, проти якої виступив Янукович. Втім, пізніше й сам урядовець визнав, що Україна не готова до реалізації цієї ідеї.

У травні президент пригрозив звільнити міністра вугільної промисловості Юрія Яшенка, який не поїхав з ним до Луганська, залишився в Києві та брав участь у засіданні урядового комітету.

Крім того. за словами джерел, Янукович не задоволений роботою ще низки міністрів і губернаторів та готовий розглянути питання про їх звільнення.

Читайте також:

Янукович змінить низку міністрів та губернаторів

Янукович до підлеглих: заберіть цю фількіну грамоту собі в одне місце

Журналістам заборонили фотографувати кортеж Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: