Янукович зрозумів, що армію доведеться створювати "з нуля"

З нагоди Дня соборності Віктор Янукович заявив, що Україна повинна заново створити нові національні Збройні сили.

Віктор Янукович
Янукович пообіцяв створити нову армію
Президент Віктор Янукович вважає за необхідне кардинальне реформування Збройних сил. Про це він сказав, виступаючи на урочистому зібранні з нагоди Дня соборності.

"Перед нами стоїть завдання практично, як кажуть, з нуля створити нові національні збройні сили. Держава дбатиме про військову безпеку, починаючи з підвищення соціального статусу військовослужбовців для відродження бойового духу до формування якісно нової структури Збройних сил", - сказав президент.

Крім того, він підкреслив, що необхідно також забезпечити модернізацію озброєння, розробити військову доктрину, що відповідає викликам сучасності, і забезпечити розвиток оборонно-промислового комплексу.

"Ми зміцнимо силу нашого оборонного потенціалу. Ми відновимо інвестиції у розвиток науково-технологічної і науково-кадрової складової оборонно-промислового комплексу", - пообіцяв президент.

Нагадаємо, Міністерство оборони планує забезпечити перехід на контрактну армію таким чином, щоб у 2015 році кількість контрактників становила 80% від загального числа військовослужбовців, а в 2025 році - 90-100%.

Міноборони також обіцяло забезпечити житлом всіх військовослужбовців Збройних сил, які стоять у черзі на отримання житла, до 2016 року.

Як повідомлялося, раніше міністерство оцінило необхідне фінансування Збройних сил у розмірі 27 мільярдів гривень у 2011 році, однак згідно з бюджетом отримає лише половину цих коштів - 13,6 мільярда гривень.

Читайте також:

Через борги уряду 11 тисяч солдатів залишаться без харчування

Українську армію у 2011 році недофінансують наполовину

Україна нарощуватиме присутність в Афганістані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: